בשביל

הנפש

והגוף

טיפול נפשי לנשים

אנו מאמינות בכוחותיה של האישה לכוון את עצמה למקום בריא, מספק ומאוזן. 

אך לעיתים, כשהדרך מלווה באתגרים לא מוכרים, וסימפטומים אשר פוגעים באיכות החיים, יש צורך להיעזר. 

הצוות שלנו מתמחה בהתמודדויות ובמעברים הרגשיים וההורמונליים אשר נשים חוות במהלך חייהן.

בטיפול הנפשי היחודי לנשים שאנו מציעות, תלווה אותך מטפלת שתאפשר לך לזהות מטרות ברורות לשיפור איכות חייך. בתהליך הטיפול, כל צעד אשר את עושה כדי לחזק את גופך, מהדהד בנפשך. 

וכמובן, כאשר את רואה את עצמך, מקבלת ולומדת לאהוב את עצמך, גופך מגיב בהתאם. 

טיפול נפשי פרטני לאישה

Personal

Individual therapy

במפגש טיפולי שבועי, את והמטפלת תקבעו תכנית טיפולית עם יעדים ברורים. בין אם מדובר על תהליך ממוקד של כמה מפגשים, או צורך בתהליך יותר מתמשך. כבר בתחילת הדרך תתבקשי לזהות מה ייחשב עבורך כהתקדמות.

קראי עוד על המודל הביופסיכוסוציאלי

קראי עוד על טיפול CBT

ד"ר רומי אנגל

יעוץ טרום גיל המעבר / גיל המעבר

Premenopause and Menopause Consultation

Premenopause and Menopause Consultation

גיל המעבר הוא סוג של גיל התבגרות שני. בתקופה זו אנחנו מרגישות לעיתים שינוי פיזי ורגשי, אך קשה לנו לשים את האצבע על השינוי. לכן, ככל שתביני יותר על השינויים בתקופה זו של חייך, כך יהיה לך קל יותר להתמודד.

יעוץ לנשים גיל המעבר
דיכאון לאחר לידה

דיכאון לאחר לידה

Postpartum blues

Postpartum blues

את הבאת תינוק.ת לעולם, החיים שלך השתנו, זה מרגש… וכן, יחד עם זאת, בימים שלאחר הלידה, את עלולה להרגיש גם דכדוך, מועקה, חרדה, עייפות, קושי לישון וירידה בריכוז. זהו מצב שחולף תוך זמן קצר וידוע כ- Postpartum blues.

אם לאורך זמן את מרגישה עצב עמוק יחד עם רגזנות או חרדה, חוסר הנאה, ערך עצמי ירוד ואשמה, קושי להתחבר רגשית וחוסר אונים בטיפול בתינוק.ת שלך, קושי רב להתרכז ולקבל החלטות – ייתכן שאת חווה דיכאון אחרי לידה.

כ- 10% מהנשים סובלות מדיכאון הקשור להריון ולידה.

טיפול במיניות נשית

טיפול במיניות

Healthy Sexuality

Healthy Sexuality

"מין זה מה שאנחנו עושים ומיניות זה מה שאנחנו."

טיפול במיניות הוא טיפול שקשור בחוויה המינית העצמית של האדם, והוא מתייחס הן לכלל הפרמטרים של תפקוד מיני (חשק, עוררות, אורגזמה, הבריאות הנשית) והן לביטוי שלהם בנפש (דימוי עצמי נשי, דימוי גוף, יחסים ואהבה). המיניות היא דינמית ומושפעת מאירועי חיים כגון נישואים, לידה ושינויים הורמונליים, כמו גיל המעבר וחולי. שיקום של המיניות יכול לשפר משמעותית את איכות החיים של האישה והסובבים אותה, ואף לזרז את ההחלמה.  

טיפול במיניות הוא טיפול רגיש במיוחד אשר מחייב גישה רב מימדית הכוללת "תפירת חליפה" אישית וזוגית. 

>>להמשך קריאה בנושא

ליווי נשים מחלימות בחזרה למעגל העשייה וההשפעה

ליווי נשים בכל שלבי מציאת הייעוד האישי והמקצועי שלהן ויישומו בפועל, כולל התחנות הבאות – נשים אחרי מחלה, חופשת לידה ארוכה או כל פאוזה בחיים המחייבת דיוק וחזרה ממקום יותר מותאם לצרכיהן.

מחשבת מסלול מחדש

מרגישה שאני חייה" ליד החיים " ? מרגישה שאני שנים ב"ייקום מקביל " . מרגישה שאני נמנעת מקשרים , התמודדיות , סיטואציות .. ? מרגישה שהתשוקה כבתה בי . הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש

שילוב נשים במעגל העשייה
הגישה של Womena לטיפול בטראומה

הגישה של Womena לטיפול בטראומה

חשוב שנדע כי רק ב- 10%-20% מהמקרים, נשים שנחשפו לאירוע טראומטי יפתחו PTSD
Disorder Stress Traumatic Post – הפרעת פוסט טראומה.
ברוב המקרים, לאחר חשיפה לאירוע טראומתי, גם כאשר קיימת פתולוגיה, האישה תבריא ולא
תפתח .PTSD התסמינים לרוב יחלפו לבד או עם תמיכה ראשונית.

קראי עוד »

טיפול CBT

טיפול CBT כיצד המחשבות והאמונות שלנו משפיעות על בריאותינו? כיצד נזהה ונבחין בין פעילות/התנהגות שמיטיבה איתנו וכזו שאינה? טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) הוא טיפול פסיכולוגי שהוכח כיעיל למגוון בעיות פסיכולוגיות כולל דיכאון, הפרעות חרדה, כאב כרוני, הפרעות שינה, בעיות בזוגיות, טראומה והפרעות נפשיות נוספות.

קראי עוד »
צוות וומנה - WOMENA

צוות מרכז וומאנה לבריאות האישה

צוות מרכז וומאנה לבריאות האישה ד"ר רומי אנגל The Founder ד"ר רומי אנגל, פסיכולוגית רפואית מומחית ומוסמכת בניו יורק (2000) ובארץ (2007). מומחית ומדריכה בגישת CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) ומשלבת גישות שונות כולל מיינדפולנס. וכן, חברה בועד האגודה הישראלית לגיל המעבר, ומרצה בקורס גיל המעבר

קראי עוד »
מודל ביו פסיכו סוציאלי

מודל ביו-פסיכו-סוציאלי

מודל ביו-פסיכו-סוציאלי כדי להבין את ההתייחסות של צוות וומאנה לבריאות האישה, נשמח להכיר לכן את המודל הנקרא "ביופסיכוסוציאלי" אשר מדגיש את הממשק בין גורמים ביולוגיים, פסיכולוגיים וסוציאליים לבין בריאות האישה וההשפעה ההדדית בין גורמים אלה. אי אפשר להתייחס למצב הפיזי/גופני מבלי להכיר את הגורמים

קראי עוד »